Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Анастасія Волочкова в черговий раз повеселила публіку

Анастасія Волочкова в черговий раз повеселила публіку

 14-11-2015, 18:00       Marianna_777       1207     
Зважаючи на поведінку, Анастасії Волочкової її життєве кредо: «Ні дня без провокацій». Чого тільки не побачиш в аккаунтах зірки! Одних тільки шпагатів у вузьких плавках з дюжину набереться.

Анастасія Волочкова в черговий раз повеселила публіку

Глядачі не встигають відходити від шоку, після чергових витівок балерини. Вчора Волочкова відвідала чаювання в театр Надії Бабкіної «Російська пісня», де зібралося чимало знаменитостей, на літературні читання. Вечір був присвячений творам Миколи Гоголя.

Анастасія Волочкова в черговий раз повеселила публіку

Однак всі погляди глядачів були прикуті до наряду Анастасії Волочкової, а точніше до її декольте. Анастасія з'явилася на заході у відвертій сукні з нескінченним декольте, що дозволяло побачити оголена тіло балерини аж до пупка.

Анастасія Волочкова в черговий раз повеселила публіку

Артистці дістався монолог Оксани, а головним героєм роману став чемпіон з кікбоксингу Володимир Мінєєв. Під час виступу Волочкової не тільки в залі панували веселощі, але й на сцені артисти не могли стримати сміху.

Втім, Анастасія залишилася цілком задоволена своїм літературним дебютом, і поділилася сюжетами з виступом у себе на сторінці в Інстаграмі, підписавши: «Похвала від режисера Надії Бабкіної та Ніни Чусовой - для мене безцінні!».
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...