Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Ксенія Бородіна здивувала шанувальників жадібністю

Ксенія Бородіна здивувала шанувальників жадібністю

 15-11-2015, 22:30       Marianna_777       1113     
Телеведуча популярного попотелепроекту «Дом-2» Ксенія Бородіна вже не перший рік активно займається бізнесом. З інстаграмма, який Ксенія веде кожен день, стало відомо, що сьогодні на Арбаті бізнес-леді відкриває свій магазин.Судячи з того, що шоу-рум телеведучої знаходиться в самому престижному районі столиці, можна зробити висновок, що Бородіної довелося вкласти в справу немалі гроші.

Як відомо, «копійка рубль береже». Мабуть, саме цим правилом керувалася Ксенія, коли підшукувала собі персонал для іншого свого бізнесу - салону краси. Глядачі проекту випадково відшукали оголошення Бородіної про прийом на роботу в салон. Шанувальників здивувала зарплата, яку пропонувала Бородіна: аж ... 20 000 рублів.

Ксенія Бородіна здивувала шанувальників жадібністю

Фанати телебудівництва обурилися такою жадібністю. На їхню думку, платити подібну зарплату в Москві просто непристойно. Крім того, за такі гроші складно знайти того, хто погодиться працювати в салоні, навіть мають такий гучний бренд.

До речі, Ксенія, у якої 3,5 мільйона підписників, є однією з тих, хто активно використовує свою сторінку в Інстаграмі для надання рекламних послуг всіляким магазинах і салонам. Кожен день телеведуча невтомно рекламує різний одяг, гаджети, послуги стилістів та інші корисності, отримуючи додатковий дохід.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...