Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Фанати в шоці: Рита Ора забула вдягнути штани

Фанати в шоці: Рита Ора забула вдягнути штани

 17-11-2015, 12:30       Marianna_777       1625     
Рита Ора обожнює ефектні й ризиковані вбрання: зірку можна побачити то в «голому» одязі, то в прозорій блузці без нижньої білизни, то в наряді з латексу. Загалом, стиль Ріти важко назвати скромним і простим. Схоже, шанувальників співачки до недавнього моменту все влаштовувало, але навіть вони не змогли спокійно перенести той факт, що Ора з'явилася на сцені шоу X Factor без нижньої частини костюма.
Передає glamurchik.org з посиланням на wday.ru

Фанати в шоці: Рита Ора забула вдягнути штани

24-річна виконавиця і за сумісництвом суддя шоу з'явилася на зйомках програми в твідовому жакеті Acne з оксамитовою вставкою і шкіряними лацканами. При цьому на співачці нічого, крім цієї спірної деталі гардероба і тілесних човників, більше і не було, навіть нижньої білизни. Фактично це виглядало так, ніби зірка забула надіти штани.

Фанати в шоці: Рита Ора забула вдягнути штани

На появу зірки в такому дивному образі тут же відреагували її шанувальники. Twitter заполонило безліч саркастичних і жартівливих зауважень з цього приводу. «Рита Ора, схоже, стала героїнею одного з тих снів, в яких ви виходите в люди без штанів», - йшлося в одному з них. «Рита Ора така красива і виразна! Так чому ж вона наділа жакет без штанів! »- Вторив інший коментатор.

Зірка залишила критику без уваги.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...