Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Кіра Найтлі зіпсувала фігуру старими джинсами

Кіра Найтлі зіпсувала фігуру старими джинсами

 7-04-2016, 15:24       alopexana       4580     

Кіра Найтлі зіпсувала фігуру старими джинсами

 

 
Актриса була помічена на вулицях Нью-Йорка в наряді, який сильно спотворив її пропорції. Навіть знаменитості з гарним смаком деколи роблять модні промахи.

Кіра Найтлі не раз входила в списки найбільш добре одягнених зірок. На червоній килимовій доріжці і в повсякденному житті їй немає рівних по частині стильних образів. Однак навіть з нею може трапитися модний казус. Так, власне, і сталося, коли актриса вирішила одягти на прогулянку по Нью-Йорку улюблені джинси, які вже віджили своє.
 

Кіра Найтлі зіпсувала фігуру старими джинсами

 

Навіть самий стильний і гармонійний наряд може сильно спотворити фігуру і до невпізнання спотворити пропорції тіла. Кіра Найтлі вибрала для прогулянки пошарпані джинси-бойфренди, темно-синій светр з V-подібним вирізом і чорну куртку-косуху. Образ вона завершила важкими черевиками Dr. Martens і вузьким чорним шарфом. Все в цьому вбранні відмінно, але от джинси, на жаль, підкачали. «Бойфренди» з розтягнутими колінами і підвернутими штанинами візуально вкоротили ноги Кіри рази в два і перетворили зірку червоних килимових доріжок низькорослого хоббіта.

Якщо ноги-«обрубки» не межа ваших мрій, радимо завжди вибирати моделі «бойфрендів» з трохи завищеною талією і поєднувати такі джинси виключно з взуттям без халяви або туфлями на підборах.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...