Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Кріс Дженнер збирається заміж?

Кріс Дженнер збирається заміж?

 10-12-2014, 20:30       o_sem       1320     
Кріс Дженнер збирається заміж?


Мати відомої діви Кім Кардашьян і топ моделі Кендал Дженнер - Кріс Дженнер, за словами інсайдерів, збирається найближчим часом заміж. Принаймні, про це мріє сама Кріс. Наразі, вона з серпня місяця зустрічається з менеджером Джастіна Бібера - Корі Геймблом. Варто зазначити, що пара має серйозну різницю у віці – двадцять п’ять років (Кріс – п’ятдесят дев’ять років, а Корі всього лише тридцять чотири).

Проте, як зазначають ті ж інсайдери, Геймбл поки що не квапиться з таким важливим кроком. Друзі бізнес-вумен дуже стурбовані таким серйозним поворотом у цих стосунках і впевнені, що Корі від Кріс потрібне лише гучне ім’я, яке допоможе йому у розвитку його кар’єри і підтримає інтерес до нього і його підопічного. Тому він і не збирається офіційно оформлювати ці стосунки. Вони впевнені, що Кріс так поспішає з шлюбом, тому що надзвичайно боїться залишитися сама.

Нагадаємо, що Дженнер розлучилася зі своїм другим чоловіком Брюсом Дженнером всього лише трохи більше року тому – у жовтні 2013 року. Схоже, що ця подія сильно вплинула на Кріс, і тепер вона намагається понад усе довести колишньому, що вона все така ж бажана і гарна.

Офіційних заяв ні від Кріс із Корі, ні від її дочок чи менеджменту сім’ї поки що не було, то ж, чекаймо.

Кріс Дженнер збирається заміж?

Кріс Дженнер збирається заміж?
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...