Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Кріс Дженнер втратить роботу?

Кріс Дженнер втратить роботу?

 13-12-2014, 13:00       o_sem       1267     
Кріс Дженнер втратить роботу?


Схоже, проблема у середині сімейного бренду Кардашьян-Дженнер вже зовсім скоро почне набувати нових масштабів. Нещодавно, у мережі інтернет і на сторінках деяких видань з’явилися чутки про те, що сім’я Кардашья-Дженнер має серйозні проблеми в середині. Загалом, це знайшло прояв у проблемах зі спілкуванням однією з сестер – Кендал Дженнер – з усіма іншими членами сім’ї. Не дивлячись на те, що сама відома модель неодноразово заявляла про свої надзвичайно теплі сімейні відносини, інші члени сім’ї не такі оптимістичні у своїх думках і висловлюваннях.

А тепер стало відомо, що конфлікт загострився. Причиною тому, як стверджують інсайдери, стала надмірна увага з боку Кріс Дженнер до Кендал. Не дивлячись на те, що Кріс, наразі, являється агентом юної моделі, на думку самої Кендалл, вона доволі часто «перегинає палицю». Таким чином, складається ситуація, коли Кріс прикладає максимум своїх зусиль і часу на те, щоб знайти новий проект для Кендал, який у результаті не цікавий для моделі й тільки обтяжує її.

Наразі, стало відомо, що Кендал Дженнер активно займається пошуком професійної команди агентів, які не будуть пов’язані з брендом Кардашьян-Дженнер.

Кріс Дженнер втратить роботу?

Кріс Дженнер втратить роботу?

Кріс Дженнер втратить роботу?
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...