Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

Бейонсе вагітна?

 15-12-2014, 21:00       o_sem       1496     
Бейонсе вагітна?


З кожним днем все більшого розголосу набуває чутка про те, що відома співачка Бейонсе чекає на другу дитину. Нещодавно, вона разом зі своїм чоловіком відомим репером Джейем Зі побувала на черговому баскетбольному матчі. Увага преси була прикута до співачки. Багатьом журналістам здалося, що фігура Бейонсе помітно «округлиласяь», та й одяг вона стала вибирати більш вільного крою, ніж завжди.

Варто зазначити, що привід для подібних чуток дала сама пара. Під час свого виступу на останньому концерті у рамках їхнього спільного турне, репер змінив рядок у одній з пісень і промовив речитативом таку фразу: «Тому що вона чекає на ще одну дитину». Погодьтеся, наштовхує на думки саме про вагітність співачки.

Нагадаємо, що ще пів-року тому всі засоби масової інформації говорили про те, що у пари криза стосунків і вони збираються розлучатися після завершення спільного турне. Проте, Бейонсе і Джей Зі почали впевнено крок за кроком спростовувати такі зави. Для цього вони не давали довгі інтерв’ю, не виправдовувалися перед журналістами і фанатами, вони просто перестали приховувати свої почуття. Їх частіше почали бачити не просто разом, а в обіймах один одного. Вони постійно цілувалися і влаштовували сімейні прогулянки різними місцинами разом із маленькою Блу Айві.

Бейонсе вагітна?

Бейонсе вагітна?
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...