Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

Байопік про Destiny’s Child

 17-12-2014, 21:30       o_sem       1029     
Байопік про Destiny’s Child


Мабуть, вже мало хто пам’ятає з чого починався зірковий шлях відомої співачки і королеви R&B Бейонсе. А от її батько цього не забуде ніколи. І, схоже, не дасть забути і нам. Нещодавно стало відомо, що батько Бейонсе планує зйомки байопіку про Destiny’s Child.

Нагадаємо, що саме під керівництвом батька і у складі групи Destiny’s Child, Бейонсе розпочинала свою зіркову кар’єру. Свого часу, Destiny’s Child були мега популярні.

Квитки на їхні концерти розліталися за лічені хвилини, а їхні пісні не сходили з перших щаблин хіт-парадів. З часом, група розпалася і кожна з учасниць почала свій шлях у музиці. Як ми тепер вже розуміємо, найбільш вдало склалась доля Бейонсе.

Після цих подій Метью Ноулс – батько співачки – продовжував бути її особистим музичним менеджером. Проте, три роки тому вона звільнила його з цієї посади. На це вплинуло одразу два фактори: його розлучення з матір’ю і його реальна неспроможність «вести» справи.

Проте, Метью вирішив не опускати руки, а спробувати заробити самостійно. Так йому в голову і прийшла ідея про те, щоб зняти фільм-біографію про свій найкращий музичний проект – групу Destiny’s Child.

Ця інформація офіційно поки що непідтверджена, проте, вона надходить із різних джерел і, скоріше за все, являється правдивою.

Байопік про Destiny’s Child

Байопік про Destiny’s Child

Байопік про Destiny’s Child
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...