Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Джоні Депп одружиться на Новий рік?

Джоні Депп одружиться на Новий рік?

 22-12-2014, 21:00       o_sem       1530     
Джоні Депп одружиться на Новий рік?


Схоже, що відомий актор Джоні Депп і акторка Ембер Херд вирішили у решті-решт офіційно оформити свої стосунки. Нагадаємо, що заручини пари відбулися на початку 2014 року. Пара анонсувала, що весілля не змусить себе довго чекати, проте, далі слів справа не дійшла.

А потім, після відомого всім інциденту, під час якого Депп на сцені зганьбив поведінкою не тільки своє ім’я, а й ім’я своєї нареченої, з’явилися чутки про те, що пара і зовсім на межі розриву. Принаймні, західні засоби масової інформації постійно тиражували новину про те, що Ембер дуже незадоволена поведінкою Джоні й, навіть, роздумує над тим, щоб покинути його.

А тепер всі інсайдери стверджують, що Джоні й Ембер готують щось «надзвичайне» на святкування цього нового року. Те, що Депп щороку влаштовує гучні гуляння на своєму особистому острові вже давно нікого не дивує. Проте, зазвичай вони носили дуже неформальний характер. Цього ж разу, гостям прийшли запрошення, в яких вказаний доволі суворий дрес-код. Можливо, це не має нічого спільного з весільною церемонією, а пара просто готує незвичайне святкування Нового Року.

До речі, серед запрошених такі відомі особистості як Тім Бартон, Хелена Бонем Картер, Мерлін Менсон, Стів Тайлер і багато інших.

Джоні Депп одружиться на Новий рік?
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...