Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Мел Бі госпіталізована через передозування

Мел Бі госпіталізована через передозування

 23-12-2014, 21:00       o_sem       2050     
Мел Бі госпіталізована через передозування


У житті відомої акторки, співачки і телеведучої Мелані Браун, яку ви, напевно, пам’ятаєте як учасницю Spice Girls, де вона виступала під псевдонімом Scary Spice, схоже, почалася «чорна полоса». Нещодавно стало відомо, що Мел була госпіталізована. Як припускали засоби масової інформації – через побиття чоловіком Стівеном Белфонтом. Проте, інсайдер із близького оточення заперечив цей факт.

«Мел дійсно наразі знаходиться у лікарні. Проте, вона не зазнала жодних травм. Причина госпіталізації – передозування», - розповідає джерело авторитетного інтернет-видання Radar Online. За його словами, вона прийняла заспокійливе, а потім вжила велику дозу алкоголю, що і призвело до передозування організму токсинами. Крім того, інсайдер заперечив той факт, що Мел зробила це навмисно аби отруїтись. Він стверджує, що це вийшло абсолютно випадково.

Крім того, за словами інсайдера, у Мелані дійсно постійно виникають конфлікти із чоловіком. Вони часто сваряться і не можуть знайти спільної мови. Він занадто її контролює, а Мел, натомість, намагається всіляко йому суперечити. Тож, схоже, розлучення пари все ж відбудеться і цілком імовірно, що вже найближчим часом.

Мел Бі госпіталізована через передозування
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...