Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

Ігі Азалії погрожують

 23-12-2014, 17:00       o_sem       1513     
Ігі Азалії погрожують


Гарячі пристрасті вирують навколо майбутньої музичної премії Grammy. Артисти не соромляться і переходять на особистості, звинувачуючи один одного у всіх гріхах. Зокрема, один зі скандалів спалахнув між двома артистками Азалією Бенкс і Ігі Азалією. Перша звинуватила другу у відсутності таланту. Бенкс впевнена, що Ігі не заслужила навіть номінації (яких цього разу вона отримала аж дві) Grammy, тому що вона читає реп на рівні звичайного «чорношкірого дівчиська», і в її творчості немає нічогісінького видатного.
На що реп-виконавиця відповіла, що заздрість – погане почуття і Бенкс також могла б претендувати на Grammy цього року, якби була більш талановитою і менше ображала людей, які її оточують.

Але тепер цей скандал отримав неочікуване продовження. Якісь невідомі хакери почали погрожувати Ігі. Вони звинувачують її у не повазі до афроамериканців взагалі і, зокрема, до Азалії Бенкс, і вимагають від неї негайних публічних вибачень. Якщо ж вона цього не зробить, то хакери погрожують викласти у публічний доступ відео порнографічного змісту з її участю.

Жодна з виконавиць поки ніяк не прокоментувала цю подію. Проте, схоже, що розв’язок цього скандалу вже не за горами – невідомі хакери дали Ігі сорок вісім годин на те, щоб виконати їх умови.

Ігі Азалії погрожують

Ігі Азалії погрожують
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...