Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Сім’я Патріка Шаврцнегера немає нічого проти Майлі Сайрус

Сім’я Патріка Шаврцнегера немає нічого проти Майлі Сайрус

 26-12-2014, 19:00       o_sem       1037     
Сім’я Патріка Шаврцнегера немає нічого проти Майлі Сайрус


Схоже, що велика сім’я Патріка Шварцнегера все ж таки готова прийняти відому епатажну співачку Майлі Сайрус у якості нового члена своєї сім’ї. Принаймні, про це повідомляють закордонні засоби масової інформації.

За словами журналістів, нещодавно, співачка провела час у оточенні близького родича Патріка – його дядька Ентоні Шрайвера. Ці двоє чудово знайшли спільну мову, вони приємно провели час і стали справжніми друзями.

Нагадаємо, що нещодавно всі газети майоріли новинами про конфлікт Майлі Сайрус і матері Патріка – Марії Шрайфер. Обидві «головні жінки» Патріка, не приховуючи, почали суперечки. Вони навідріз відмовлялися спілкуватися одна з одною і, навіть, відмовлялися від присутності на заходах, якщо достеменно було відомо, що друга буде присутня.

Проте, коли стосунки між Патріком і Майлі почали «набирати оберти», жінки вирішили намагатися примиритись. І, схоже, у них це, все ж таки, вдалося. Завдяки інсайдерам стало відомо, що Марія назвала Майлі «милою дівчиною». І це після того, як лише декілька тижнів тому, вона називала «мерзенними» світлини із дня народження співачки.
Схоже, що Патрік і Майлі дійсно затіяли щось надзвичайно серйозне. Можливо, навіть весілля, про яке пліткують усі сайти новин і журнали по усьому світові.

Сім’я Патріка Шаврцнегера немає нічого проти Майлі Сайрус

Сім’я Патріка Шаврцнегера немає нічого проти Майлі Сайрус
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...