Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Мільйон доларів за сорок хвилин

Мільйон доларів за сорок хвилин

 26-12-2014, 20:30       o_sem       1814     
Мільйон доларів за сорок хвилин


Зірковий статус не позбавляє людину від постійної роботи чи то на сцені, чи то в «кадрі». Зірки також тяжко працюють аби підтримувати свій статус, і щоб їхні прихильники не втрачали цікавості до їхньої особи і творчості. Як стверджують самі зірки, на це і йде найбільша частина тих гонорарів, що вони отримують.

Кожен із нас знає, що чим більш відома та чи інша зірка, тим вищі її гонорари, і тим більш вибагливі запити. Але, схоже, у цьому році гілку пальми першості за найдорожчий виступ отримає відома співачка Дженіфер Лопес. Одне з авторитетних видань світу Daily Mail стверджує, що за сорокахвилинний виступ Джей Ло отримала близько півтора мільйони доларів. За інформацію від інсайдерів, видання розповідає, що наприкінці листопада цього року Дженіфер виступила перед сім’єю володаря казино Grand Hyatt Macau у Макао.

Вона виконала свої найкращі хіти. Для зустрічі дорогої гості й її команди були приготовані й оплачені кращі номери у найдорожчому готелі міста, в яких вони провели три дні. Трансфер організовувався приватними літаками. Все обладнання й аудіоапаратуру співачка також привезла з собою. Схоже, хтось із цієї сім’ї справжній прихильник поп-діви.

Мільйон доларів за сорок хвилин

Мільйон доларів за сорок хвилин
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...