Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Каньє Уест заздрить Тейлор Свіфт

Каньє Уест заздрить Тейлор Свіфт

 30-12-2014, 19:00       o_sem       1295     
Каньє Уест заздрить Тейлор Свіфт


На жаль, так буває, що один артист заздрить успіху іншого артиста. Безперечно, кожен зі співаків на сцені викладається на всі сто відсотків. Проте, декого публіка сприймає з щирим захватом, а комусь ледве-ледве плескає у долоні. І ніхто точно не може передбачити кого і коли спіткає така доля. Так і народжується заздрість одного артиста до іншого. Зазвичай, заздрять один одному прямі конкуренти, тобто артисти, які працюють у одній «ніші» і цікаві одним і тим же слухачам. Та ось, нещодавно з’ясувалося, що це не завжди так.

Відомий репер Каньє Уест сильно заздрить молодій і перспективіній співачці Тейлор Свіфт. Навряд чи, хтось вже забув, як під час нагородження Тейлор за найкращу відеороботу репер вистрибнув на сцену і почав розповідати у мікрофон, що Свіфт не заслужила цю нагороду і вона мала б дістатися Бейонсе.

Виявляється, Каньє надзвичайно сильно заздрить молодій колезі. Інсайдери запевняють, що коли він чує її ім’я чи її музику, він буквально шаленіє.

Скоріше за все всьому виною доволі тривала творча криза репера. Про нього останнім часом згадують лише як про чоловіка Кім Кардашьян, чи як про дизайнера, а не як про всесвітньо відомого репера.

Останні часом, відомі зірки відмовляються з ним співпрацювати. Через все це Уест ще більше втрачає віру у власні сили і зриває всю свою злість на молодій колезі. Хоча, схоже, що Тейлор від цього особливо не страждає – їй просто байдуже.

Каньє Уест заздрить Тейлор Свіфт

Каньє Уест заздрить Тейлор Свіфт

Каньє Уест заздрить Тейлор Свіфт

Каньє Уест заздрить Тейлор Свіфт
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...