Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Леонардо ДіКапріо знову самотній

Леонардо ДіКапріо знову самотній

 29-12-2014, 17:00       o_sem       1102     
Леонардо ДіКапріо знову самотній


Хоча поступово ряди переконаних холостяків рідкішають, дехто з зірок старається «не зраджувати собі», і як і багато років тому продовжує розгульне нежонате життя. Зокрема, до такий гультяїв можна віднести відомого актора Леонардо ДіКапріо. Після того, як головний холостяк Голівуду Джордж Клуні цієї осені все ж таки одружився на красуні Амаль, ДіКапріо залишився одним із небагатьох серед тих, хто не визначився зі своїм сімейним статусом. Проте, схоже, що актора цей факт зовсім не турбує.

Нещодавно, папараці зняли, як він покидає один із відомих клубів Майамі у супроводженні двадцяти (!!!) дівчат. При цьому, у той самий час у місті знаходилася і його дівчина – модель Тоні Гаррн. Проте, весь свій вільний час зірки проводили поодинці у різних компаніях, і не «пересіклися» у місті жодного разу. Звісно, це наштовхнуло журналістів на думки щодо розлучення пари. Ця тема довго обговорювалася у засобах масової інформації.

А тепер це підтвердилося майже офіційно: авторитетне видання US Weekly, посилаючись на джерело у близькому оточенні пари, опублікувало статтю про розлучення Тоні та Лео.
Нагадаємо, що модель і актор були разом трохи більше одного року. Протягом всіх стосунків їм неодноразово закидали розставання, проте, вони майже миттєво спростовували цю інформацію. А тепер, схоже, терпець Тоні все ж урвався, і вона більше не хоче спостерігати за походеньками свого хлопця.

Леонардо ДіКапріо знову самотній

Леонардо ДіКапріо знову самотній
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...