Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

Лів Тайлер вагітна

 18-09-2014, 09:59       o_sem       1288     
Лів Тайлер вагітна


Акторка, чий талант і краса заворожують – Лів Тайлер, вдруге вагітна. Принаймні, про це говорять всі заокеанські таблоїди.

На такі думки журналістів наштовхнули фотографії, які зробили папараці, зустрівши Тайлер на прогулянці під час відпочинку на іспанському острові Форментера. Як тільки вона помітила фотокамери, направлені на неї – одразу ж прикрила свій живіт капелюхом з широкими полями.

Наступного разу, коли Лів помічала папараці, вона також намагалася приховати свій живіт. Погодьтеся, така вибіркова обережність наштовхує на досить очевидні висновки. За припущеннями журналістів, мова йде про приблизно четвертий місяць вагітності.

Не дивлячись на те, що інформація поки що не підтверджена самою акторкою, або її близьким оточенням, прихильники акторки вже почали вітати Лів і її коханого Дейва Гарднера.

Нагадаємо, що нещодавно, акторка у своєму інтерв'ю розповіла, що не збирається вдруге під вінець. І справа зовсім не у тому, що Дейв – не та людина, за яку їй хотілось би вийти заміж. Просто тридцяти семирічна акторка передивилась свої погляди на сам інститут шлюбу. На її думку, заміжжя – це не те що потрібно людині, особливо коли її за тридцять. Як Лів сама сказала, «у цьому віці починаєш розуміти, що «довіку» це довго, занадто довго».

Лів Тайлер вагітна


Лів Тайлер вагітна

Лів Тайлер вагітна
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...