Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Селена Гомес заграє з Джастіном Бібером

Селена Гомес заграє з Джастіном Бібером

 31-12-2014, 20:00       o_sem       1536     
Селена Гомес заграє з Джастіном Бібером


Стосунки цієї пари заплутані і незрозумілі. Між Селеною Гомес і Джастіном Бібером то спалахувало шалене кохання, то сліпа ненависть. Навіть таблоїди вже втомились описувати все те, що відбувається у їхньому особистому житті.

І от здавалося, все потроху вляглось і забулося. Ніхто з пари не давав більше зворушливих інтерв’ю, не було більше гучних сварок і всі фанати потроху звикли, що пара розійшлась. Та раптом Селена вирішила випустити нову чуттєву і зворушливу пісню “Heart Wants What It Wants” разом із кліпом. Ця сумна історія кохання одразу була пов’язана всіма засобами масової інформації зі стосунками Селени і Джастіна. Тим паче, що текст пісні розповідав про болісне і тривале розлучення, свідками якого ми, здається, і були. А головна ідея музичного твору в тому, що, не зважаючи ні на що, її серце все ще кохає свого обранця. Тож, якщо ця пісня дійсно присвячена її стосункам з Бібером, то це пряме зізнання у коханні.

А тепер Селена виклала до мережі інтернет пікантне фото. Вона лежить на ліжку і фотографує своє відображення у дзеркальній поверхні стелі. Спалах заважає нам розгледіти у чому саме Селена і чи є на ній одяг взагалі.

Прихильники пари одразу ж загомоніли, що ця світлина адресована нікому іншому, а саме Джастіну. Що ж, цілком можливо, що Гомес таким чином заграє зі своїм колишнім, а непередбачувана відпустка Бібера пов’язана саме з тим, що вони вирішили відновити свої стосунки.

Селена Гомес заграє з Джастіном Бібером

Селена Гомес заграє з Джастіном Бібером

Селена Гомес заграє з Джастіном Бібером
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...