Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Дженіфер Лоуренс з Крісом Мартіном?

Дженіфер Лоуренс з Крісом Мартіном?

 3-01-2015, 21:00       o_sem       1168     
Дженіфер Лоуренс з Крісом Мартіном?


Схоже, що на питанні роману Кріса Мартіна і Дженіфер Лоуренс ще рано ставити крапку. Вони постійно дають нам все нові та нові приводи для розмов про них.

Цілком можливо, що їхні стосунки ще не завершені остаточно, а, наразі, вони просто знаходяться у стані перерви. На такі думки наштовхує нове фото пари, яке нещодавно з’явилося в мережі Інтернет. Один із відвідувачів суши-бару в Лас-Вегасі сфотографував Дженіфер Лоуренс разом із Крісом Мартіном у новорічну ніч. За його словами, вони прийшли як звичайна пара, просто повечеряли разом, а потім разом покинули заклад.

Звісно, можливо, акторка і музикант дійсно залишилися просто друзями і цього разу вечеряли як звичайні товариші. Але той факт, що все відбувалось у святкову новорічну ніч наштовхує на думки про те, що їхні стосунки все ще живі.

Нагадаємо, що вони вирішили розійтися декілька місяців тому. Інсайдери стверджували, що причиною розставання стала колишня дружина Кріса - акторка Гвінет Пелтроу, яка дуже сильно ревнувала його до нової пасії і, мотивуючи це турботою про їхніх спільних дітей, не залишала йому часу на спілкування з Дженіфер. Тож, можливо, їхнє розставання – це лише спосіб трохи «заспокоїти» Гвінет, а насправді вони продовжили стосунки, тільки таємно.

Дженіфер Лоуренс з Крісом Мартіном?

Дженіфер Лоуренс з Крісом Мартіном?
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...