Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Роберт Паттінсон вирішив одружитись?

Роберт Паттінсон вирішив одружитись?

 8-01-2015, 13:12       o_sem       1933     
Роберт Паттінсон вирішив одружитись?


Серед зірок шоубізнесу, схоже, з’явився новий тренд – шлюб. Отаннім часом, надзвичайно багато представників цієї індустрії вирішили покінчити зі своїм холостяцьким життям. От і актор, який прославився головною роллю у трилогії «Сутінки», Роберт Паттінсон вирішив піти за модою і одружитися на своїй новій коханій Талії Барнет, більш відомій як FKA Twigs. Принаймні, про це розповідають одразу декілька незалежних один від одного інсайдерів.

Головною причиною так думати стало нещодавнє знайомство Талії з сім’єю Роберта. За словами друзів актора, для нього - це надзвичайно важливий і значущий крок. Тепер стає зрозумілим, що хлопець готовий будувати доволі серйозні стосунки з епатажною співачкою.
До речі, варто зазначити, що батькам Роберта Талія сподобалася значно більше, ніж Крістен Стюарт, навіть, не дивлячись, на доволі специфічну зовнішність нової коханої їхнього сина. Загалом, знайомство пройшло більш ніж успішно.

А от друзі Роберта не в захваті від його нової дівчини, проте, не стільки через неї саму, а через те, що Паттінсон почав змінювати стиль власної поведінки, аби бути більш схожим на FKA Twigs і її друзів.

Що ж, подивимося, чи завершаться ці стосунки актора одруженням, чи це лише чутки.

Роберт Паттінсон вирішив одружитись?

Роберт Паттінсон вирішив одружитись?
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...