Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Бенедикт Камбербетч стане батьком

Бенедикт Камбербетч стане батьком

 8-01-2015, 17:00       o_sem       1199     
Бенедикт Камбербетч стане батьком


Відомий актор Бенедикт Камбербетч і його кохана театральний критик Софі Хантер продовжують збільшувати оберти власних стосунків. Схоже, вони дійсно впевнені один в одному і планують прожити разом як подружжя не один рік. Вперше про їхні стосунки заговорили, що Бенедикт з Софі пара, в середині літа. Через деякий час, вже восени, вони вперше з’явилися разом на публіці – на прем’єрі фільму за участю Бенедикта. А ще через місяць стало відомо про їхні заручини.

Камбербетч розповів, що він закохався в Софі й упевнений, що вона «та сама» - єдина і неповторна. Тому для нього не ставало питання: що робити далі? Звісно, одружуватися!

А тепер всі засоби масової інформації повідомляють про те, що Софі й Бенедикт чекають на первістка. За словами інсайдерів, Хантер вже на другому місяці вагітності. Через це пара вирішила справити весілля трохи раніше – аби дитина народилася вже у шлюбі, а до того ж, щоб весільна метушня не заважала молодій матусі на останніх тижнях вагітності, або на перших тижнях життя малюка. Тож, довгоочікуване весілля відбудеться вже на початку весни цього року. За словами тих же інсайдерів, і Бенедикт, і Софі надзвичайно раді цій вагітності, й з нетерпінням чекають на народження первістка.

Бенедикт Камбербетч стане батьком
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...