Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Кім Кардашьян намагається завагітніти

Кім Кардашьян намагається завагітніти

 12-01-2015, 20:30       o_sem       1508     
Кім Кардашьян намагається завагітніти


Інсайдери із близького оточення відомої теледіви Кім Кардашьян стверджують, що, наразі, вона з усіх сил намагається завагітніти. Проте, поки що безрезультатно. А потім і сама Кім підтвердила ці чутки. В одному зі своїх інтерв’ю, коментуючи чутки про вагітність, вона розповіла, що зараз не вагітна. А потім додала, що завагітніти вдруге – надзвичайно важке завдання.
«Коли ти не плануєш цього – це трапляється, коли ти чогось надзвичайно сильно хочеш – воно не відбувається. На все воля Божа», - сказала Кім.

Нагадаємо, що, наразі, у Кім Кардашьян і Каньє Уеста є маленька вісімнадцятимісячна донечка Норд. Вона стала не тільки радістю та гордістю для батьків, а й справжнісіньким чудом. Справа у тому, що Кім і Каньє були впевнені, що не можуть мати дітей. Троє різних незалежних лікарів сказали Кардашьян, що через медичні причини вона не зможе завагітніти. Тому Кім вирішила заморозити яйцеклітини. І в той момент, коли вже було все погоджено і ось-ось мала відбутися процедура, вона дізналась, що вагітна.

Тепер пара впевнена, що вони можуть мати дітей, тільки треба прикласти досить зусиль. Наразі, вони вирішили, що мріють і про другу, а можливо і про третю дитину. Проте, як заявила сама Кім, це буде доволі непросто, тож, побажаємо їм успіху в досягненні своєї мети.

Кім Кардашьян намагається завагітніти

Кім Кардашьян намагається завагітніти

Кім Кардашьян намагається завагітніти
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...