Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

Бейонсе вагітна?

 13-01-2015, 15:00       o_sem       1618     
Бейонсе вагітна?


Чутки про те, що відома співачка Бейонсе вагітна з’являються у різноманітних засобах масової інформації майже щомісяця. Проте, як правило, вони неправдиві. Цього ж разу приводом для такого роду чуток стала сама співачка. Вона опублікувала нову світлину на своїй сторінці в Instagram. На ній співачка повністю закопана у пісок. Видно лише її голову, яку звісно ніхто не закопував, і величезний живіт. Складається враження, що саме на ньому творець піщаного кожуха хотів зробити акцент, або соул-діва вже на п’ятому місяці вагітності.

Звісно, прихильники одразу почали засипати співачку питаннями про її вагітність. А засоби масової інформації – зробили відповідні висновки.

Варто нагадати, що про минулу свою вагітність Бейонсе розповіла прямо зі сцени, показавши всім прихильникам свій збільшившийся животик. Можливо, цього разу співачка вирішила так продемонструвати цю новину.

Крім того, «вогню» історії додає і те, що чоловік Бейонсе - Джей Зі ще на початку осені минулого року натякнув про те, що сімейство очікує на поповнення під час свого виступу.

Сподіваємося, що чутки правдиві, й ця чудова пара народить ще одну дитинку. Бажаємо Бейонсе й її майбутньому малюку здоров’я та всіляких успіхів.

Бейонсе вагітна?

Бейонсе вагітна?
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...