Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Хайді Клум збирається заміж?

Хайді Клум збирається заміж?

 19-01-2015, 20:30       o_sem       1471     
Хайді Клум збирається заміж?


Останнім часом, все більше і більше зірок радують нас гарними новинами про своє особисте життя. Цього разу засоби масової інформації повідомляють про те, що відома модель Хайді Клум знову збирається до шлюбу. Її обранцем став її нинішній бойфренд Віто Шнабель. За словами інсайдерів, які близькі до пари, Віто й являється ініціатором одруження. Нещодавно, він зробив пропозицію Хайді.

Пара вже доволі давно живе разом, проте, Віто цього недостатньо. Він, наразі, саме у тому віці, коли чоловік готовий створити повноцінну сім’ю. Проте, Хайді ще не дала згоди. За словами інсайдерів, вона не готова знову вступити до шлюбу. Вона цілком задоволена своїм нинішнім життям і не хоче нічого змінювати. Крім того, модель впевнена, що пройшло ще не досить часу для того, щоб говорити про перехід до більш серйозних стосунків, адже пара разом менше року.

Нагадаємо, що колишній чоловік моделі Сіл знаходиться з нею у добрих відносинах, а їхні спільні діти: десятирічний Лені, дев’ятирічний Генрі, восьмирічний Йохан і п’ятирічна Лу чудово ладнають з Віто, так само, як і їхній батько.

Друзі Сіла, навіть, запевняють, що Хайді радилась з ним щодо одруження з Віто. Вони спілкуються, як кращі друзі.

Хайді Клум збирається заміж?

Хайді Клум збирається заміж?
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...