Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Роналду вже з новою пасією? (фото)

Роналду вже з новою пасією? (фото)

 21-01-2015, 17:03       o_sem       3644     
Роналду вже з новою пасією? (фото)


Буквально місяць тому в мережі інтернет з’явились перші чутки про те, що відома пара Кріштіану Роналду й Ірина Шейк розпалась. Ця новина, відверто кажучи, не стала дуже несподіваною, адже вже протягом декількох місяців пара перестала з’являтись на публіці разом. Поговорювали, що вони не можуть знайти спільну мову.

І ось, буквально кілька днів тому, ця інформація була підтверджена офіційним представником Ірини. Ще не встигли влягтись всі обговорення з цього приводу, як Роналду встиг знову вразити всі засоби масової інформації. В інтернеті з’явились нові фотографії відомого футболіста разом із красунею ведучою Лусією Віллалон. Лусія – ведуча спортивних новин, а до того ж, надзвичайно ефектна жінка. Вона сама опублікувала фото в Instagram,на якому разом із Кріштіану одразу після вручення «Золотого м’яча».

Звісно, одне фото не можна вважати прямим доказом того, що Лусія та Роналду зустрічаються. Це міг бути і просто дружній жест. Проте, враховуючи те, що стосунки з Іриною не складаються давно, а, за чутками, ініціатором розлучення став саме Кріштіану, то можна припустити, що це саме так.

Фанати у соціальних мережах вже встигли схвалити вибір кумира. За їхніми словами, Лусія та Кріштіану – ідеальна пара. А от Ірину вони недолюблювали і вважають, що саме вона винна у розставанні.

Роналду вже з новою пасією? (фото)

Роналду вже з новою пасією? (фото)
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...