Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Майлі Сайрус і Марія Шрайвер помирились

Майлі Сайрус і Марія Шрайвер помирились

 6-02-2015, 15:00       o_sem       1315     
Майлі Сайрус і Марія Шрайвер помирились


Всі ми добре пам’ятаємо той конфлікт, який розгорівся між епатажною співачкою Майлі Сайрус і мамою її нового бойфренда Патріка Шварцнегера -Марією Шрайвер. За чутками, мати Патріка дуже негативно ставилась до нової пасії свого сина. На її думку, Майлі – не достойна стосунків із її сином.

Проте, нещодавно стало відомо, що дві кохані жінки Патріка, все ж таки, знайшли спільну мову. Одразу декілька незалежних джерел розповіли засобам масової інформації, що Марія стала значно краще ставитись до Майлі. Можливо, вона, все ж таки, вирішила спробувати зрозуміти свого сина і придивитись до його коханої.

За інформацією з достовірних джерел, минулими вихідними Майлі та Патрік вечеряли у Західному Голівуді. І як не дивно, Марія вирішила приєднатись до пари. Вони чудово провели час разом – постійно розмовляли і сміялись.

Очевидець розповів: «Вони виглядали щасливими, було помітно, що їм приємно проводити час разом. Вони постійно теревенили на різні теми. Майлі та Марія однозначно подружились».

Тож, схоже що це лише чутки про те, що жінки не можуть терпіти одна одну. Цілком можливо, що ці самі чутки від початку до кінця були неправдиві, та конфлікту між ними так і не було. До речі, відносини Майлі з відомим батьком Патріка - Арнольдом Шварцнегером із самого початку склалися цілком гарно. Тож, є шанс, що стосунки Майлі та Патріка будуть розвиватись ще активніше, і вже зовсім скоро ми будемо обговорювати їхнє весілля.

Майлі Сайрус і Марія Шрайвер помирились
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...