Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Любовний трикутник Селени Гомез (фото)

Любовний трикутник Селени Гомез (фото)

 9-02-2015, 15:00       o_sem       1531     
Любовний трикутник Селени Гомез (фото)


Відома виконавиця Селена Гомез продовжує підкидати нам все нові та нові теми для обговорення. Цей процес триває вже доволі давно. З початку, вона була шалено закохана у Джастіна Бібера, потім були їхні бурхливі стосунки, потім його «зриви», потім постійні розриви. І ось нарешті, здалося, що Селена забула про Джастіна, і ми більше не почуємо про них, як про пару. Вона знайшла собі нового чудового хлопця зі слов’янським корінням – Антона Заславського – і вже почала приміряти його прізвище до свого імені (поки що складне прізвище Гомез навіть вимовити не може, але тренується, і свої уроки регулярно демонструє прихильникам).

Та не так все склалося, як гадалося. Як тільки Селена перестала проявляти до Джастіна будь-який інтерес і знайшла собі нового бойфренда, хлопець вирішив втрутитись. Нещодавно, Бібер пообіцяв «розібратись» із новим залицяльником своєї коханої. Крім того, Джастін стверджує, що вирішив повністю змінитись, і стати дійсно гідним Селени. Ні Селена, ні Антон поки що ніяк не відреагували на подібні заяви від Бібера.

Зазначимо, що основна маса прихильників Гомез вибрали бік… канадського співака, який так образив Селену. Дивно, адже під час їхнього розставання вони активно підтримували співачку в її намірі покинути естрадного співака. Що ж, у цій історії поки що нічого не ясно напевно, але, схоже на те, що ми стаємо очевидцями зародження нового зіркового любовного трикутника.

Любовний трикутник Селени Гомез (фото)

Любовний трикутник Селени Гомез (фото)

Любовний трикутник Селени Гомез (фото)

Любовний трикутник Селени Гомез (фото)
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...