Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Джесіка Сімпсон знову заспіває

Джесіка Сімпсон знову заспіває

 9-02-2015, 12:43       o_sem       1139     
Джесіка Сімпсон знову заспіває


Відома співачка та світська левиця Джесіка Сімпсон планує знову повернутись на велику сцену. За чутками, вона надзвичайно сумує за сценою і сподівається, що вже найближчим часом знову зможе виступати.

Нагадаємо, що останній свій альбом Happy Christmas Джесіка випустила ще у 2010 році. Після чого, вона з головою поринула у сімейне життя. Вона майже повністю взяла на себе виховання своїх дітей – дворічного Максвела і дев’ятнадцятимісячного Ейса. Співачка запевняє, що повністю задоволена своїм життям, але сумує за сценою. Тому вона прийняла рішення створити новий альбом. У їхньому з Еріком Джонсоном будинку є навіть власна студія звукозапису, яка допоможе Джесіці, не відволікаючись від виховання дітей, створювати і записувати нові пісні.

За словами інсайдера, запис альбому має завершитись вже у цьому році. А потім, Сімпсон планує відправитись у турне в його підтримку. Поки що, подробиці цієї подорожі не відомі. Та й сам факт того, що вона планує відновити кар’єру співачки, сама Джесіка не підтвердила. Але , за словами журналістів, ця інформація була отримана від джерела, наближеного до друзів Сімпсон, тож, будемо чекати на нові пісні та презентацію альбому.

Джесіка Сімпсон знову заспіває

Джесіка Сімпсон знову заспіває
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...