Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Бенедикт Камбербетч одружиться на День всіх закоханих

Бенедикт Камбербетч одружиться на День всіх закоханих

 14-02-2015, 20:52       o_sem       840     
Бенедикт Камбербетч одружиться на День всіх закоханих


Буквально кілька годин тому стало відомо, що пара актора Бенедикта Камбербетча і його коханої Софії Хантер врешті-решт обрала дату для свого весілля. За чутками, це – чотирнадцяте лютого – день всіх закоханих. Про це повідомили джерела з близького оточення пари.

За їхніми словами, церемонія пройде у вузькому колі з найближчих друзів і родичів наречених у замку на острові Уайт. Запрошення гостям були надіслані напередодні, що трохи здивувало декотрих гостей. Виявилось, що пара вирішила якнайшвидше справити весілля, аби дитина, яку вони чекають, народилась вже у шлюбі. День також обраний не випадково – Софі й Бенедикт вирішили додати святу більшої романтики.

Нагадаємо, що про стосунки між актором і режисеркою стало відомо наприкінці літа минулого року. Вже через декілька місяців у одній із англійських газет з’явилась новина про заручини пари. А згодом, стало відомо і про вагітність Софії. Вони обидва намагаються максимально приховати особисте життя від цікавих очей журналістів. Саме тому, про дату весілля стало відомо буквально за один день. Сподіваймося, що такий режим секретності не зіпсує свята молодятам й їхнім гостям, і в свою чергу, бажаємо їм довгих років спільного життя і багато радісних моментів.

Бенедикт Камбербетч одружиться на День всіх закоханих
Бенедикт Камбербетч одружиться на День всіх закоханих
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...