Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Ріана посварила Джей Зі та Бейонсе

Ріана посварила Джей Зі та Бейонсе

 15-02-2015, 20:31       o_sem       2332     
Ріана посварила Джей Зі та Бейонсе


Тільки-но вщухли чутки про розрив стосунків між Бейонсе та Джей Зі, як знову з’явився привід говорити про їхні сварки. Цього разу, за словами інсайдерів, причиною стали близькі стосунки Джей Зі та Ріани. За їхніми словами, Бейонсе завжди дуже сильно ревнує, особливо до таких красунь. Нещодавно, вона навіть вчинила справжній скандал у одному з ресторанів. Весь вечір Джей постійно переписувався з кимось. Коли Бейонсе запитала у чому справа, він відповів, що це стосується Ріани. Після цих слів співачка просто оскаженіла і почала гучну сварку.

Крім того, Бейонсе не сподобалось, що її колега сфотографувалась із її донечкою на церемонії вручення Grammy, і без дозволу виклала цю світлину на свою сторінку в соціальній мережі.

Нагадаємо, що майже рік тому стосунки між Бейонсе та Джей Зі були на межі розриву. Згодом, вони і самі у цьому зізнались. Але пара вирішила спробувати «налагодити» стосунки. І в них нібито вийшло – спільний відпочинок, романтичні зізнання і навіть спільний музичний тур, в якому вони поводили себе, неначе голуби. Та, схоже, проблема не була вирішена, і тепер знову є велика вірогідність того, що пара розійдеться. Проте, ми сподіваємося, що це лише чутки, які нічим не підтверджені, й насправді у пари все добре.

Ріана посварила Джей Зі та Бейонсе

Ріана посварила Джей Зі та Бейонсе

Ріана посварила Джей Зі та Бейонсе

Ріана посварила Джей Зі та Бейонсе
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...