Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Джоні Депп збирає рок групу?

Джоні Депп збирає рок групу?

 17-02-2015, 20:00       o_sem       964     
Джоні Депп збирає рок групу?


Будь-який фанат відомого актора Джоні Деппа знає, що він любить не тільки кінематограф, а й музику. Більше того, він і сам складає і виконує пісні. Проте, раніше це були лише спроби аматора, а тепер, здається, Джоні дійсно замислився над кар’єрою рок-виконавця.

Журналісти декількох видань стверджують, що актор разом із музикантами Елісом Купером і засновником Aerosmith Джо Перрі створили нову рок-групу, назва якої «The Hollywood Vampires».

Нагадаємо, що в одному зі своїх останніх інтерв’ю, Джоні заперечував можливість того, що він стане учасником рок-группи. Ну, а «просування» групи за рахунок його відомого імені йому взагалі здавалось огидним. Не знаємо, що могло так докорінно змінитись, але зі слів інсайдерів, група не просто збирається, а вже й записала перший повноцінний спільний альбом, і вже за півроку планується його реліз.

Між іншим, всі справжні фанати року знають, що група з назвою «The Hollywood Vampires» вже існувала. У сімдесятих роках минулого сторіччя Купер вже стояв у її витоків разом із Рінго Старром, Кітом Муном і Гаррі Нілсоном. Ніяких легендарних композицій вони не створили, проте, вписали свої імена у історію, як класичні представники тогочасного року. Тепер нам залишається лише здогадуватись про вибір цієї назви новим колективом – чи-то це данина «класичному року», чи просто ностальгія Купера.

Джоні Депп збирає рок групу?

Джоні Депп збирає рок групу?

Джоні Депп збирає рок групу?
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...