Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Гвінет Пелтроу та Кріс Мартін знову разом? (фото)

Гвінет Пелтроу та Кріс Мартін знову разом? (фото)

 19-02-2015, 20:14       o_sem       1440     
Гвінет Пелтроу та Кріс Мартін знову разом? (фото)


Відома голівудська акторка Гвінет Пелтроу і музикант Кріс Мартін знову були «спіймані» журналістами разом. Вони прогулювались на свіжому повітрі разом з дітьми. Більше того, це «майже побачення» відбулось у найромантичніший день року – чотирнадцятого лютого – у день всіх закоханих.

Очевидці стверджують, що пара поводилась як старі-добрі друзі та навіть ніжно тримались за руки. Проте, ніяких інших «ніжностей» від пари вони не помітили. Можливо, саме через те, що навколо було так багато очевидців і журналістів?

Нагадаємо, що Гвінет і Кріс заявили про припинення своїх стосунків і розлучення у березні минулого року. Обидва неодноразово розповідали у інтерв’ю, що вони не тримають зла один на одного і розійшлись «по доброму», без скандалів і чвар. З тих пір стосунки між ними не дуже зрозумілі оточуючим. Вони то спілкуються наче коханці, то взагалі не проявляють ніякого інтересу до життя один одного. Більше того, Кріс вже почав нові стосунки із акторкою Дженіфер Лоуренс. Він навіть встиг із нею одного разу розійтись і, нібито, зійтись вдруге. Цікаво, як Дженіфер відреагує на ці фото колишніх чоловіка та дружини? Чи не стане це черговим приводом до розставання пари?

Гвінет Пелтроу та Кріс Мартін знову разом? (фото)

Гвінет Пелтроу та Кріс Мартін знову разом? (фото)
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...