Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Принц Гарі закохався у Емму Уотсон?

Принц Гарі закохався у Емму Уотсон?

 21-02-2015, 18:38       o_sem       4327     
Принц Гарі закохався у Емму Уотсон?


Невже акторка й активістка Емма Уотсон прославиться ще й стосунками з особою королівської крові? За інформацією засобів масової інформації з туманного Альбіону, принц Гарі й Ема можуть у найближчому майбутньому стати парою.

За їхньою інформацією, вони навіть вже були на кількох побаченнях. При чому, ініціатором став саме Гарі. Він знайшов спільних знайомих, і через них запросив Емму на перше побачення. Це була невеличка вечірка, організована принцом саме задля того, щоб познайомитись із Еммою.
«Він не хотів аби дівчина почувала себе незручно, тому і запросив ще дванадцять гостей», - розповіло джерело з найближчого оточення Гарі. Вони також пізніше сходили і на побачення тет-а-тет.

Зі слів того ж джерела, Гарі давно по самі вуха закоханий у Емму. І не тільки у її зовнішню красу, він цілком розуміє та підтримує її суспільні ініціативи, а також захоплюється її талантом акторки. Раніше принц, як справжній джентльмен, не намагався починати стосунків, адже Емма була у відносинах з Метью Дженні. Але тепер, після їхнього розставання, Гарі вирішив діяти і завойовувати серце Уотсон. Що ж, побажаємо цьому романтику успіхів, хто знає, може, вони створені один для одного.

Принц Гарі закохався у Емму Уотсон?

Принц Гарі закохався у Емму Уотсон?

Принц Гарі закохався у Емму Уотсон?
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...
 {title}
Дата: 21 лютого 2015 19:15 | Статус: | Автор: Б.М. | Група: Гості
Вони підходять...