Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Карлі Клосс не хоче більше бути «янголом»

Карлі Клосс не хоче більше бути «янголом»

 22-02-2015, 20:30       o_sem       1095     
Карлі Клосс не хоче більше бути «янголом»


Наразі, тисячі молодих моделей мріють про те, що опинитись серед крилатих янголів Victoria's Secret. Проте, не всі «янголятка» мріють зберегти за собою цей статус. Так, нещодавно стало відомо, що одна зі струнких красунь, яка постійно представляє всесвітньо відомий бренд білизни, Карлі Клосс вирішила «відмовитись від крил». Про це повідомляють інсайдери із найближчого оточення дівчини.

Поговорюють, що цей рік обіцяє бути для моделі дуже насиченим. Вона запланувала величезну кількість різноманітних заходів. Її графік настільки щільний, що вона просто не встигатиме на постійні заходи, які вона зобов’язана виконувати, як представниця Victoria's Secret. Зокрема, Карлі хоче першу половину року присвятити високій моді. Скоріше за все, мова йде про участь у показах модних брендів і фен-фотосесіях. А вже з вересня 2015 року, Клосс буде ніколи, бо вона буде зайнята навчанням у NYU's Gallatin School of Individualized Studies – школі індивідуалізованого навчання імені Альберта Галлатіна при Нью-Йоркському університеті.

Нагадаємо, що Карлі стала приймати участь у показах Victoria's Secret ще у 2011 році, а офіційно отримала довгоочікуване звання «янгола» у 2013 році.

Карлі Клосс не хоче більше бути «янголом»
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...