Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Дакота Джонсон і Мелані Гриффіт посварились

Дакота Джонсон і Мелані Гриффіт посварились

 24-02-2015, 20:30       o_sem       2351     
Дакота Джонсон і Мелані Гриффіт посварились


Мати і донька Дакота Джонсон і Мелані Гриффіт прибули на церемонію Оскар разом і також разом позували і давали інтерв’ю. Вони обидві, до речі, мали просто надзвичайний вигляд. Дакота обрала червону сукню і помаду у тон, а Мелані одягла чорну, не менш привабливу сукню. Разом вони склали фантастичний тандем. Але, як виявилось, і у цій гарній сім’ї трапляються непорозуміння. При чому, одне з них сталося якраз під час чергового інтерв’ю.

Мелані на запитання журналістки відповіла, що не дивилась «50 відтінків сірого» і не збирається цього робити. На що Дакота здивовано на неї подивилась і сплеснувши руками сказала, що її ніхто, власне, і не змушує. Після чого дочка відвела погляд у бік, і у неї явно погіршився настрій. Хоча у продовженні відповіді мати і сказала, що їй абсолютно не обов’язково дивитись цей фільм аби знати, що її донька чудова акторка. Журналісти стверджують, що пізніше бачили, як мати і донька сварились на підвищених тонах.

Варто зазначити, що у одному зі своїх інтерв’ю Дакота ясно зазначала, що прикладе всі зусилля, аби її батьки не побачили фільму, у якому так багато відвертих сцен за її участі. Чим завершиться цей невеличкий скандал, побачимо. Можливо, це був лише піар-хід, аби привернути до себе більше уваги.

Дакота Джонсон і Мелані Гриффіт посварились
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...