Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Камерон Діаз чекає на двійню?

Камерон Діаз чекає на двійню?

 1-03-2015, 21:30       o_sem       2058     
Камерон Діаз чекає на двійню?


Останнім часом, красуня і талановита акторка Камерон Діаз постійно радує нас гарними новинами. Як ви, напевно, пам’ятаєте, не так давно затята сорокадворічна холостячка вийшла заміж за свого коханого музиканта Бенджі Меддена.

П’ятого січня 2015 року в особняку Камерон у Беверлі-Хілз відбулась невеличка церемонія одруження, на якій були присутні тільки найближчі друзі та родичі пари.

Та ось, нещодавно стало відомо про ще одну радісну новину від пари – Камерон вагітна. Про це вже тиждень, як почали повідомляти журналісти західних засобів масової інформації. Кажуть, що вона значно погладшала через свою вагітність. Один із друзів Діаз запевняє, що вона погладшала трохи більше, ніж можна було б очікувати. З чого він робить висновок, що акторка вагітна не одною дитиною, а двома, адже всім відомо, що жінки, які чекають на двійню набирають вагу швидше і більшу. До того ж, спадковість говорить про те, що такий поворот цілком реальний – у Бенджі є брат-близнюк Джоел, який одружений на Ніколь Річі (вона власне і познайомила молодят), тож, цілком можливо, що Діаз народить двійню. Той же інсайдер стверджує, що Камерон хотіла б, аби це були двійнята – хлопчик і дівчинка.

Камерон Діаз чекає на двійню?
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...