Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

Орландо Блум заспіває?

 1-03-2015, 22:30       o_sem       1104     
Орландо Блум заспіває?


Схоже, відомий актор Орландо Блум вирішив трохи змінити професію. Таку неочікувану новину «підкинув» сам Орландо під час премії BRIT Awards. Блум був запрошений у якості гостя і того, хто вручить нагороду. У своїй промові, перед врученням нагороди, він, нібито, жартома зазначив, що досяг у кіно всього, чого хотів, і тепер він бажає зайнятись чимось іншим:
«Кіноіндустрія наразі розвивається не так добре, як це було раніше, тому я вирішив змінити амплуа і зайнятись музикою».

Чи дійсно він вирішив опанувати нову професію, чи просто жартував аби розрядити тривожну атмосферу церемонії, поки що достеменно не відомо. Та й чим конкретно Орландо хоче займатись – співати, писати пісні чи грати на музичних інструментах – також не відомо. Блум чи його представники не коментували цю подію надалі.

Цікаво зазначити, що нагороду Орландо вручав своєму доброму другові Еду Ширану. Вони подружились ще під час роботи над стрічкою «Хоббіт», і з тих пір добре спілкуються. Ед неодноразово розповідав про позитивні якості актора, а до того ж він натякав, що Орландо і його ще один друг Тейлор Свіфт могли б стати чудовою парою. Виявляється, актор і співачка сусіди по помешканню у Нью-Йорку. Хто знає, може Ед дійсно передрік створення нової зіркової пари?

Орландо Блум заспіває?
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...