Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Роберт Паттінсон і Талія Бернетт заручені?

Роберт Паттінсон і Талія Бернетт заручені?

 6-03-2015, 15:00       o_sem       1660     
Роберт Паттінсон і Талія Бернетт заручені?


Нещодавно у закордонних засобах масової інформації почали з’являтись чутки про те, що відомий актор Роберт Паттінсон зробив пропозицію руки і серця своїй коханій співачці Талії Барнетт, більш відомої під псевдонімом FKA twigs. Журналісти стверджують, що це відбулось ще у грудні минулого року. Проте, папараці поки що не вдалось зафіксувати обручку на руці співачки. Та ці чутки підтверджують все більше джерел з найближчого оточення пари.

За їхніми словами Талія була у захваті і одразу ж погодилась на пропозицію Роберта, та одразу попередила, що заручини не означають, що вони скоро зіграють весілля. Та схоже, це не має великого значення, адже, за словами тих же інсайдерів, пара абсолютно щаслива. Вони живуть у повній гармонії і взаємопорозумінні, чому сприяють їхні спільні вподобання, погляди на життя, творчість і особливо музика.

Нагадаємо, що наприкінці минулого року Роберт познайомив батьків зі своєю обраницею і вони залишились у захваті від Талії. Вони вважають її значно кращою парою для сина ніж Крістен Стюарт, навіть не дивлячись на доволі екстравагантний зовнішній вигляд співачки. Схоже, саме цей фактор став рушійним для того щоб Паттінсон зробив пропозицію.

Роберт Паттінсон і Талія Бернетт заручені?

Роберт Паттінсон і Талія Бернетт заручені?
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...