Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Чим викликана позиція Dolce&Gabbana?

Чим викликана позиція Dolce&Gabbana?

 20-03-2015, 20:00       o_sem       1864     
Чим викликана позиція Dolce&Gabbana?


Нещодавно у модному світі спалахнув черговий скандал навколо відомих модельєрів Домініка Дольче і Стефана Габбана. У своєму інтерв’ю дизайнерська пара заявила, що вони обидва вважають, що діти у гомосексуальних сім’ях – це нонсенс, противно природно і не нормально. Звісно, така заява не змогла залишитись без уваги засобів масової інформації і зірок-геїв, та їхніх друзів, які цілком лояльно відносяться до такого роду стосунків.

Звісно, заявляючи таке Дольче і Габбана мали б мати це на увазі. До того ж вони чудово розуміли як ці слова можуть відгукнутись для їхнього особистого іміджу, та й іміджу відомого бренду.

Тож журналісти вирішили задатися питанням мотивів таких заяв. Не могли ж вони дозволяти трапитись такому гучному скандалу, якщо вони цього не хотіли б.

Наразі є тільки одна дійсно реальна версія. Dolce&Gabbana виробляє доволі ексклюзивний одяг. Він доволі консервативний (у більшості випадків), вигадливий, трохи химерний і надзвичайно дорогий. Такі речі собі можуть дозволити далеко не всі. Головна цільова аудиторія бренду – консервативна частина Європи і деякі мусульманські країни Сходу, де є клієнти які можуть і хочуть купувати дизайнерський одяг. До речі, в найближчий час планується відкриття ряду бутиків Dolce&Gabbana у країах Північної Африки і Ближнього сходу, які цілком розділяють позицію дизайнерів щодо гомосексуалістів і їхніх сімей. Тож. Можливо Дольче і Габбана вирішили просто «сподобатись» своїм майбутнім клієнтам?

Чим викликана позиція Dolce&Gabbana?
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...