Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Кейт Мосс знову пішла в «загул»?

Кейт Мосс знову пішла в «загул»?

 23-03-2015, 12:52       o_sem       1996     
Кейт Мосс знову пішла в «загул»?


Ні для кого не секрет, що одна з найвідоміших моделей світу Кейт Мосс дуже любила гамірні вечірки. І частенько поверталась з них у дуже нетверезому стані. Вона неодноразово була спіймана за вживанням наркотичних засобів. Також її часто звинувачували у пропаганді анорексії й нездорового способу життя.

Проте, згодом, здалось, що Кейт трохи «заспокоїлась» і відмовилась від своїх поганих звичок. Поговорювали, що це завдяки старанням її чоловіка Джеймі Хінса.

Та довго модель не протрималась. Нещодавно стало відомо, що Кейт знову подалась по всіляким «злачним місцям». Друзі моделі розповіли, що з самого Нового Року вона не перестає «святкувати». Мосс постійно ходить по кращим клубам Лондона, або влаштовує вечірки у своєму будинку.

При цьому вона сильно підриває своє здоров’я. У кінці лютого одна з тусовок мало не завершилась дуже поганими наслідками для Кейт. Вона почала почувати себе дуже погано, настільки, що їй довелось викликати швидку допомогу прямо посеред ночі.

Чоловік Кейт дуже незадоволений тим, що відбувається. Він часто свариться з нею з цього приводу. Остання сварка спалахнула, коли після чергового домашнього застілля він побачив, що в будинку все розкидане, дружина ще не лягала спати, а за цим всім споглядала дванадцятирічна донька Кейт - Ліла Грейс.

Кейт Мосс знову пішла в «загул»?

Кейт Мосс знову пішла в «загул»?
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...