Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Дженніфер Еністон зібралась заміж?

Дженніфер Еністон зібралась заміж?

 2-04-2015, 11:33       o_sem       1412     
Дженніфер Еністон зібралась заміж?


Всі прихильники відомої акторки Дженніфер Еністон з нетерпінням чекають на той день, коли їхня улюблениця одягне підвінечну сукню і фату і покрокує до свого сімейного щастя. І звісно, всі вони мріють побачити цю подію майже у «прямому» ефірі. Та схоже сама акторка не в захваті від цієї ідеї. Стало відомо, що Еністон дійсно готується до весілля. Але вона робить усе для того аби про це не дізнався ніхто з преси.

Нагадаємо, що актор Джастін Теру зробив пропозицію Дженніфер ще у 2012 році. Та з весіллям вони вирішили не поспішати – перевіряли свої почуття. Та ось один х інсайдерів все ж обмовився журналістам, що пара вже приступило до підготовки торжества.

За його словами, Джен останнім часом дуже багато часу провела в обговоренні якихось «важливих питань» з менеджером свого улюбленого готелю у Лос-Анджелесі. Крім того, вона вже знайшла шеф-кухаря на подію, а також менеджера, який займеться організацією торжества.

Якщо все, що розпіві інсайдер дійсно правда, то цілком можливо, що Дженніфер вирішила зіграти весілля влітку, десь у серпні. Цікаво, а чи обрала вона собі вже весільну сукню?

Дженніфер Еністон зібралась заміж?

Дженніфер Еністон зібралась заміж?
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...