Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Чед Крюгер і Авріл Лавін на межі розлучення?

Чед Крюгер і Авріл Лавін на межі розлучення?

 21-09-2014, 18:10       glamur       1146     
Чед Крюгер і Авріл Лавін на межі розлучення?


Недавно в усіх західних ЗМІ з'явилася новина про те, що відома канадська співачка Авріл Лавін і музикант, учасник канадської рок-групи "Nickelback" Чед Крюгер, зараз знаходяться на межі розлучення. Роман між ними спалахнув у 2012 році, у той час, коли Крюгер і Лавін почали працювати над спільною композицією, яка увійшла в п'ятий студійний альбом Авріл. Одруження відомих музикантів проходило на півдні Франції 1 липня 2013 року, що якраз співпало з гуляннями з нагоди Дня Канади.

Якщо довіряти джерелу, від якого і пішла інформація, то зараз ця пара, в якої, на перший погляд, у стосунках все ідеально, знаходиться практично на стадії розлучення. Як кажуть знайомі цієї пари, стосунки у них стали зав'язуватися в той час, коли вони працювали над спільним проектом. До цього Лавін навіть встигла побувати у шлюбі. У Чеда в особистому житті також було багато розчарувань. Тому зблизившись по роботі, молоді люди згодом, самі того не помічаючи, стали близькі і в житті. І така розв'язка подій цілком логічна.

Але на даний момент, за словами друзів, пара стала розпадатися. Той записаний альбом так і не став популярним, як це планувалося. До того ж, у наслідку виявилося, що у Чеда і Авріл не так багато спільних інтересів і тем для бесід. Тому їм все складніше продовжувати стосунки.

Варто додати, що, якщо вірити джерелу, в даній ситуації мають місце ревнощі. Оскільки обидва з подружжя досить волелюбні і тому не відмовляють собі у можливості пофліртувати на стороні. При цьому, потім самі й страждають, що проявляється у взаємних ревнощах і частих скандалах.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...