Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Destiny`s Child знову заспівають разом

Destiny`s Child знову заспівають разом

 9-04-2015, 16:31       o_sem       920     
Destiny`s Child знову заспівають разом


Буквально декілька днів тому у засобах масової інформації з’явились чутки, що майже легендарна дівоча група Destiny`s Child збирається знову воз’єднатись і заспівати разом. Про це почали говорити після того як три колишні солістки виступили разом на відомій музичній премії Stellar Gospel Music Awards.

Бейонсе Ноулз, Келлі Роуленд і Мішель Уільямс спільно виконали композицію і виглядали як подруги без тіні колишніх чвар і суперечок. А тепер ця інформація починає отримувати підтвердження від найближчого оточення співачок.

Та про повне і остаточне відновлення Destiny`s Child абсолютно не йдеться. Дівчата збираються записати платівку до ювілею групи і відправитись з нею разом у спільний тур. Проте, виступати вони збираються під власними іменами, не об’єднуючись назвою гурту. Справа у тому, що ім’ям Destiny`s Child володіє також і Метью Ноулз – батько Бейонсе і по сумісництву продюсер гурту. Він забажав велику компенсацію у випадку використання цієї назви.
«Метью належить двадцять п’ять відсотків групи, а його фінансові справи йдуть дуже погано. Вони не зможуть записати жодної пісні без його згоди» - поділилось джерело з оточення співачок.

Destiny`s Child знову заспівають разом

Destiny`s Child знову заспівають разом
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...