Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Том Круз перестав спілкуватись з донькою

Том Круз перестав спілкуватись з донькою

 9-04-2015, 16:31       o_sem       1256     
Том Круз перестав спілкуватись з донькою


Журналісти відомого видання TMZ дізнались сенсаційну новину. Виявляється, найбільш люблячий батько Голлівуду Том Круз вже більше року не спілкується зі своєю маленькою донечкою Сурі від шлюбу з Кеті Холмс. Про це повідомив інсайдер з близького оточення Кеті.

«Ситуація між колишнім подружжям стала критичною. Кеті звинувачує Тома не тільки у тому, що він «викрав в неї кращі роки життя і висмоктував з неї всі соки» під час шлюбу, а й у тому, що він закинув маленьку доньку і тільки іноді дзвонить їй».

Холмс дуже засмучена через таку поведінку Тома, адже Сурі дуже любить свого батька і надзвичайно сумує за ним. За підрахунками акторки, Круз не бачився з донечкою близько п’ятисот п’ятдесяти днів.

Видання також повідомляє, що наразі Круз зайнятий на зйомках фільму «Місія нездійсненна: Плем’я вигнанців». У рамках зйомок він від'їде до Атланти, де пробуде найближчі три місяці. До того ж, він ще й захоплений новим коханням. А на донечку йому, на жаль, не вистачає часу. Проте, коли видання звернулось до представників Тома з цим запитанням, вони відповіли, що Круз постійно бачиться з Сурі, проте, не афішує це і проводить ці зустрічі подалі від цікавих очей журналістів.

Том Круз перестав спілкуватись з донькою
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...