Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Rolling Stones повертаються у стрій?

Rolling Stones повертаються у стрій?

 13-04-2015, 12:10       o_sem       737     
Rolling Stones повертаються у стрій?


Судячи з інтерв’ю двох легенд року шістдесятих років минулого сторіччя, легендарний гурт Rolling Stones збирається знову взятися за створення нового матеріалу. Проте, поки що це лише припущення, адже прямих заяв від лідерів гурту поки що не було – лише натяки.

Так, Мік Джаггер у одному зі своїх інтерв’ю заявив, що за останні роки в нього назбиралося трохи матеріалу і він був би дуже не проти аби Rolling Stones записали ці пісні:

«Було б дуже круто. За останні роки я назбирав кілька пісень, до яких до речі вже зробив не погані демо-версії. Я б хотів почути їх у записі і сподіваюсь це все ж таки станеться».

А Кіт Річардс, на пряме запитання від журналіста про можливість воз’єднання групи для нових записів, відповів таке:
«Ми дійсно говорили про те, щоби записати деякий матеріал після туру. Але поки що не можу нічого сказати напевне. Я б дуже хотів повернутися з хлопцями до роботи у студії. Тож, все може бути».

Погодьтесь, бажання вже двох легендарних членів групи не може не вказувати на нову платівку. Тож, ми щиро сподіваємося, що вони все ж таки зберуться знов не тільки на сцені (Rolling Stones влітку відправляється у тур п’ятнадцятьма містами Сполучених Штатів), а й у студії для запису нових хітів.

Rolling Stones повертаються у стрій?
Rolling Stones повертаються у стрій?
Rolling Stones повертаються у стрій?
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...