Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Ніколас Холт знайшов собі пару?

Ніколас Холт знайшов собі пару?

 13-04-2015, 12:12       o_sem       914     
Ніколас Холт знайшов собі пару?


Західні таблоїди впевнені, що актор Ніколас Холт (колишній бойфренд Дженніфер Лоуренс) знайшов собі нову пассію, якою стала акторка Діана Агрон. На це вказує те, як часто актори стали проводити час разом.

Поговорюють, що їхні стосунки вже продовжуються певний час. Проте, мало хто звернув на це увагу. А все через те, що Ніколас і Діана – давно товаришують і те, що вони періодично спілкуються ні для кого не секрет. Та з переїздом білявки до Лондону, їхні стосунки почали переходити на інший рівень. Вони дуже багато часу проводять разом і часто відвідують затишні тихі ресторани з романтичною обстановкою. Нсайдери з близького оточення Ніколаса стверджують, що наразі пара знаходиться на перехідному рівні, коли колишні друзі починають бачити один в одному не тільки друзів. Особливо Холт цінить у Агрон те, що вона «не женеться за славою» і, так само як і він, не любить втручання журналістів у особисте життя. Тому, застати їх разом папараці поки що не вдалось жодного разу.

Та поки що говорити по якісь серйозні почуття ранувато. Можливо, ці стосунки так і залишаться дружніми, не перейшовши на новий рівень, або ж легкий флірт так і не переросте у якісь більші почуття.

Ніколас Холт знайшов собі пару?
Ніколас Холт знайшов собі пару?
Ніколас Холт знайшов собі пару?
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...