Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

Мерлін Монро вбило ЦРУ?

 16-04-2015, 23:30       o_sem       948     
Мерлін Монро вбило ЦРУ?


Скандальну новину тиражують засоби масової інформації всієї планети. Говорять, що відома акторка, легенда двадцятого сторіччя була вбита спецслужбами Сполучених Штатів Америки. Про це стало відомо зі слів колишнього агента Центрального Розвідувального Управління Нормана Ходжеса. Він наразі знаходиться на межі життя і смерті і перед тим як загинути, вирішив відкрити суспільству цю скандальну новину.

«У нас з’явились відомості про те, що Мерлін Монро мала зв’язок не тільки з Кеннеді, а й з Фіделем Кастро. Мій начальник Джиммі Хейворт сказав, що вона повинна загинути і я маю влаштувати все так, ніби це було самогубство чи передозування. Я зробив це заради Америки! Адже Монро могла передавати комуністам стратегічно важливу інформацію, а ми не могли цього допустити» - розповів Норман.

Мерлін Монро вбило ЦРУ?


Та це ще не всі скандальні новини від Ходжеса. Він також розповів, що від його рук і рук його соратників загинули більше тридцяти людей – політиків, артистів, суспільних діячів, журналістів, які так чи інакше загрожували національній безпеці США.

Офіційні представники відмовчуються і не коментують скандальної заяви. Нагадаємо, що Мерлін Монро була знайдена в ніч з четвертого на п’яте серпня 1962 року з телефоною трубкою у руці, а біля нею лежала порожня пляшечка з-під снодійного. Офіційна версія смерті – передозування снодійним.

Мерлін Монро вбило ЦРУ?
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...