Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Енн Хетеуей готується усиновити дитину

Енн Хетеуей готується усиновити дитину

 17-04-2015, 23:17       o_sem       826     
Енн Хетеуей готується усиновити дитину


На жаль, відомість і знаменитість не вирішує всіх проблем. Зокрема тих, що стосуються особистого життя і здоров’я зірок. Так, не дивлячись на те, що і Енн Хетеуей і її чоловік Адам Шульман дуже хочуть дітей в них досі не виходить народити спадкоємця. Тож, відома і успішна акторка прийняла доволі важливе рішення. Сімейство готується до всиновлення дитини. За словами інсайдера, який і розповів про цю новину, Енн і Адам вирішили, що поки вони чекають благословення від Господа у вигляді своєї кровної дитини, вони можуть допомогти ще хоча б одній людині на цій планеті.

Енн вже встигла розповісти про всиновлення всім знайомим, адже вона така щаслива, що їй просто не терпиться поділитись цією радістю з усіма. Наразі вже готові деякі документи і процес всиновлення вже розпочався:

«Вона не може повірити, що все станеться так швидко і що це все і справді реально. Це дійсно якась магія. Енн не може перестати говорити про це» - розповів інсайдер.

Ні вік, ні стать дитини поки що не відомий. Проте, достеменно відомо, що дитина буде родом з Сполучених Штатів Америки. Це рішення вони пояснили тим, що і в США є діти, які потребують допомоги. Очікується, що незабаром Енн сама все розповість журналістам – вже після того як всиновлення відбудеться.

Енн Хетеуей готується усиновити дитину
Енн Хетеуей готується усиновити дитину
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...