Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Леонардо Ді Капріо одружується?

Леонардо Ді Капріо одружується?

 15-10-2015, 12:34       Irena Shufrich       784     
Один із найвідоміших акторів Голлівуду Леонардо Ді Капріо, схоже, вирішив розлучитися зі статусом холостяка. Як повідомляють деякі ЗМІ, 40-річний актор зробив пропозицію своїй коханій – 25-річній американській моделі Келлі Рорбах. При цьому, вони зустрічаються з початку цього літа і разом провели канікули на Сардинії.

Леонардо Ді Капріо одружується?


Ні для кого не є новиною те, що Леонардо Ді Капріо ніколи не був одружений, хоч він зустрічався з багатьма молодими моделями та актрисами. У актора дуже міцний зв’язок з його матір’ю – Ірмелін Ді Капріо, він поважає її вибір і завжди знайомить її зі своїми коханими. Келлі також пройшла цей обов’язковий етап перевірки їхніх стосунків. Мама Ді Капріо схвалила вибір свого сина, адже Келлі не просто гарна, а й розумна дівчина. Келлі Рорбах – випускниця Джорджтаунського університету, навчалася в Лондонській академії музики і драматичного мистецтва, чудово грає в гольф, розділяє пристрасть Лео до захисту навколишнього середовища.

Леонардо Ді Капріо одружується?

Леонардо Ді Капріо одружується?


Пропозиція була зроблена 26 вересня під час вечері в одному із ресторанів Нью-Йорка. Закохана пара просто розмовляла і пила вино, як Лео раптово зробив паузу, подивився їй в очі і сказав, що хоче провести з нею все життя. Келлі навіть і не підозрювала про серйозні наміри, одразу подумала, що це просто жарт. Але Ді Капріо переконав її, що він не жартує, і вона погодилась. Цю приємну подію вони закріпили ніжним поцілунком.

Поки що офіційного підтвердження цієї чутки не має, отже нам залишається лише запастися терпінням і чекати на розвиток подій!
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...