Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Бредлі Купер прокоментував чутки про його роман з Дженніфер Лоуренс

Бредлі Купер прокоментував чутки про його роман з Дженніфер Лоуренс

 23-10-2015, 09:30       Irena Shufrich       1308     
Бредлі Купер прокоментував чутки про його роман з Дженніфер ЛоуренсБредлі Купер прокоментував чутки про його роман з Дженніфер Лоуренс


Бредлі Купер і Дженніфер Лоуренс неодноразово знімалися разом і встигли подружитися за час роботи. Не дивно, що акторам раз у раз приписують роман. Але вони продовжують спростовувати всілякі чутки і наполягають - між ними немає нічого, крім дружби. На радіо-шоу Говарда Стерна 40-річний Бредлі заявив, що ніколи б не став заводити роман з Дженніфер, передає glamurchik.org з посиланням на http://www.popcornnews.ru/.

«Цього просто не може відбутися, - запевнив Купер, який в даний час зустрічається з моделлю Іриною Шейк. - Ми ніколи не сприймали наші відносини в такому сенсі ».

Бредлі Купер прокоментував чутки про його роман з Дженніфер Лоуренс

Ірина Шейк і Бредлі Купер


Бредлі також запевнив, що 15-річна різниця у віці тут не при чому. І хоча колись він говорив, що Джен дуже молода для нього, тепер актор стверджує інше: «Я сказав про її вік одного разу на червоній доріжці, але це було в зовсім іншому контексті. І з цього роздули подію, тому що дівчина, з якою я тоді зустрічався [Сьюки Уотерхаус] була такого ж віку ».
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...