Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Перший раз: як Кім Кардашьян втратила цноту

Перший раз: як Кім Кардашьян втратила цноту

 2-11-2015, 20:30       Marianna_777       1028     
Ще в 2012 році Кім Кардашьян розповіла про свій перший сексуальний досвід, цноту зірка втратила в 14 років, проте зірка не повідомила загалу ім’я свого партнера. Але після виходу нової книги американського журналіста і письменника «Кім» з'ясувалося, що першим чоловіком Кардашьян був Тіто Джо (Ті Джей) Джексон - син старшого брата Майкла Джексона Тіто.

Перший раз: як Кім Кардашьян втратила цноту

Теледіва ніколи не розповідала особливо відверто про свій юнацький роман, лише одного разу вона зазначила, що святкування її 14-ліття проходило на ранчо Майкла Джексона Neverland. А Ті Джей одного разу зізнався, що зустрічався з Кім і тісно спілкувався з її сім'єю, в той час коли померла його мама. Однак до того моменту, коли молоді люди перейти на новий рівень відносин, вони вже зустрічалися близько двох років.

Перший раз: як Кім Кардашьян втратила цноту

Перед своїм першим разом Кім звернулась до своєї матері Кріс Дженнер. «Мені було майже п'ятнадцять. Я прийшла до мами і сказала: «Здається, я хочу спробувати, я готова ...» І вона відповіла: «О'кей, але тобі треба прийняти протизаплідні таблетки». Вона була дуже відверта і чесна зі мною », - розповідала зірка реаліті-шоу в інтерв'ю Опрі Уінфрі три роки тому.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...